عید سعید فطر مبارک باد
عید صیام آمد و ماه صیام رفت لطف تمام آمد و فیض تمام رفت عید زیبایی های معنوی بر همگان به خصوص همکاران پرتلاش حوزه بهداشت مبارک باد .
 ٠٠:٣٢ - 1397/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
نقدیر از شورای روستای میلکی (روستای بدون دود ) به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات
به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات تقدیر از دهیار وشورای روستای میلکی به اتفاق خانم دکتر ماجدی ریاست محترم شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پارسیان در استان هرمزگان که با عنوان روستای بدون دود در کشور ثبت ملی شده است.
 ١٢:١٤ - 1397/03/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان؛ مراسم تکریم و معارفه معاونین توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو و بهداشتی دانشگاه برگزار شد
با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان؛ مراسم تکریم و معارفه معاونین توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو و بهداشتی دانشگاه برگزار شد با حضور دکتر سید حسین داودی، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، اعضای هیئت رییسه دانشگاه و جمع کثیری از مدیران و کارکنان دانشگاه، مراسم تکریم و معارفه معاونین توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو و بهداشتی دانشگاه در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه برگزار شد.
 ١٥:٢٩ - 1397/03/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
طی حکمی اآقای دکتر دیندارلو به عنوان سرپرست معاونت بهداشتی منصوب گردید .
با سلام و احترام با توجه به تجربیات و توانمندی­های جنابعالی، به موجب این ابلاغ به «سرپرستی معاونت بهداشت» دانشگاه منصوب می­گردید. از شما انتظار دارم با رعایت اصول قانون­مداری، عدالت­مندی، پاسخگویی، شایسته­سالاری، ارجحیت منافع عموم مردم، تکریم همکاران و ارباب رجوع، بهره­گیری از نظرات کارشناسی و نقد سازنده، و با سرلوحه قرار دادن رویکرد دولت تدبیر و امید در اعتدال گرایی و خردورزی، حرکت هدفمند و روان مجموعۀ دانشگاه به سوی اهداف عالی نظام سلامت و چشم­انداز مورد انتظار در استان را تسهیل نمایید.
 ١٥:٢٢ - 1397/03/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی شاخص ها و بررسی وضعیت موجود شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان -مورخ 2/4/94
جلسه بررسی شاخص ها و بررسی وضعیت موجود شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در مورخ 2/4/94 با حضور معاون محترم بهداشتی،معاونین محترم فنی و اجرای مرکز بهداشت استان ، مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان و مدیران گروه های ستادی و معاونت بهداشتی و مسئولین واحد های ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در دفتر معاونت بهداشتی برگزار گردید.
 ١٦:٥٩ - 1394/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>