صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه های معاونت 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از کارگران شاغل در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت روز جهانی کارگر

 

تقدیر از کارگران شاغل در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت روز جهانی کارگر

 همزمان با روز جهانی کار و کارگر ، کتر عبدالجبار ذاکری سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با نیروهای کارگر معاونت بهداشتی دیدار و از آنها تقدیر و تشکر کرد.

دکتر عبد الجبار ذاکری سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر وقبولی طاعات وعبادات درماه مبارک رمضان گفت : نکوداشت یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کارو کارگر فرصتی است تا با پیروی از سیره پیامبر اعظم (ص )زحمات کارگران را ارج نهیم .

بدون شک کارگران سرمایه های ارزشمند انسانی و زمینه ساز دستیابی به خودکفایی و شکوفایی اقتصادی وصنعتی کشور به شمار می روند.

دکترذاکری بیان کرد:خدمت به مردم و مسلمانان از چنان جایگاهی برخوردار است که در برخی روایات، در کنار ایمان به خدا از بالاترین خصلت‌ها شمرده شده است.

وی افزود:این تلاشگران که در راه ارتقای سلامت جامعه بی ادعا وصبورانه در مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خدمت میکنند ؛ بی شک خدمات صادقانه و بی دریغشان درعرصه سلامت کامل کننده زنجیره ارائه خدمات در حوزه های مختلف بهداشت می باشد و‌ بدون تلاش و همراهی آنان تحقق ماموریت و رسالت ارتقای سلامت جامعه امکان پذیر نخواهد بود.

 

 


١٣:٥٣ - 1401/02/17    /    شماره : ٢٨٠٣٩    /    تعداد نمایش : ٤٤خروج