صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه های معاونت 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون استخدامی پذیرش بهورز در هرمزگان
برگزاری آزمون استخدامی پذیرش بهورز در هرمزگان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری آزمون استخدامی پذیرش بهورز در سه حوزه بندرعباس، میناب و بندرلنگه با حضور یک هزار و 81 داوطلب خبر داد.

دکتر محمود حسین پور افزود: داوطلبین به تفکیک حوزه های امتحانی مرکزی بندرعباس: (بندرعباس، رودان، قشم، حاجی آباد و بندرخمیر)، شرق استان میناب: (میناب، سیریک، جاسک و بشاگرد)، و غرب استان با محوریت بندرلنگه: (بندرلنگه، پارسیان و بستک) در نوبت صبح در این آزمون شرکت کردند.

دکتر حسین پور بیان کرد: این افراد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در 257 خانه بهداشت تحت پوشش دانشگاه، با 172 مجوز قراردادی و 85 مجوز پیمانی از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل گزینش براساس قانون گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز مطابق جداول شرایط احراز و محل های مورد نیاز (پس ازگذراندن وموفقیت دردوره مصوب آموزش بهورزی ) بکارگیری می شوند.

وی عنوان کرد: این آزمون در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و مراکز میناب و بندرلنگه با شرکت یک هزار و 37 نفر داوطلب دارای مدرک دیپلم و 48 داوطلب دارای مدرک فوق دیپلم و لیسانس برگزار شد که از این تعداد 955 نفر زن و 126 نفر مرد بودند.


١٠:٢٩ - 1399/12/02    /    شماره : ٢١٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٣خروج